iZMİR
iZMİR
+90 232 328 29 80 PAZARTESİ - CUMARTESİ 09:00 - 19:00 ÇİĞLİ ORGANİZE SANAYİ İZMİR
iZMİR
iZMİR
+90 232 328 29 80 PAZARTESİ - CUMARTESİ 09:00 - 19:00 ÇİĞLİ ORGANİZE SANAYİ İZMİR

BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ

KISA KISA

AVE Şirketler Grubu sektöre giriş yaptığı 2007 yılından bu yana, kalıp sektöründe uzun yıllar tecrübe edinen ve sektörün mevcut üretim anlayışı yerine yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen AHMET ARSLAN tarafından kurulmuştur. İmalat sektöründe ekstrüzyon kalıbı üretimi yapmaktadır.

Pvc profil sektörüne en iyi hizmeti verebilmek için bilgi birikimlerini, en üst seviyedeki teknoloji ile birleştirip profesyonel çalışanları ile sektörün en iyi firmalarından biri haline gelmiştir. Firmamız makine parkuru ile tam donanımlıdır.

AVE Kalıp Şirketi, dünyanın her yerine ekstrüzyon kalıpları ihraç etmektedir.

Ave Kalıp,sadece proje üretmekle kalmayıp teknik destek, bakım, onarım ve eğitim konusunda da hizmet vermektedir. Şirketimiz, kalıp imalatında son teknolojiyi kullanmaktadır. Ave Şirketler Grubu ekstrüzyon kalıbı üretiminde rakiplerinin aksine sektöre yön vererek yeniliklere imza atar. Aynı zamanda bünyesine yeni katılmış olan Ave Mühendislik Şirketimiz ile de sektörün önde gelen markalarına hizmet vermektedir.

 

---VİZYON---

Özgün ürünlere sahip ve küresel rekabet gücüne ulaşmış “dünya markası pvc ekstrüsyon kalıp şirketi olmak”
Kurulduğu günden bu güne kalıp imalat sektörünün istekleri ve gereksinimlerini gözlemleyen, analiz eden; sonuçlara kendi deneyim ve bilgisini de katarak projeler geliştiren
PVC KALIP sektöründe, uluslararası düzeyde rekabet gücü yüksek, güvenilir ve aranılan bir marka olmak.

---MİSYON---

Pvc profil sektöründe pvc ekstrüsyon kalıp ihtiyacını karşılayan çözümler üreten ekstrüsyon kalıpçılığının gelişimine öncülük eden ve Sektörüne getirdiği yenilikçi çözümler ve özgün tasarımlar ile müşterilerinin taleplerini en doğru şekilde karşılayabilme gayreti içerisindedir.

MÜHENDİSLİKMÜHENDİSLİK
YERLİ ÜRETİMYERLİ ÜRETİM
İHRACAATİHRACAAT
ARGEARGE