Hakkımızda

Ave Kalıp & Mühendislik

AVE Şirketler Grubu sektöre giriş yaptığı 2007 yılından bu yana, kalıp sektöründe uzun yıllar tecrübe edinen ve sektörün mevcut üretim anlayışı yerine yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen Ahmet Arslan tarafından kurulmuştur.

PVC profil sektörüne en iyi hizmeti verebilmek için bilgi birikimini, en üst seviyedeki teknoloji ile birleşip profesyonel çalışanları ile sektörün en iyi firmalarından biri haline gelmiştir. Makine parkuru ile de tam donanımlı haldedir.

Aynı zamanda sağladığı tasarım desteği ile de birçok firmaya plastik ekstrüzyon kalıbı desteği sağlamaktadır.

İzmirde küçük bir kalıp atölyesi ile bağlayan yolculuğumuz bugün yüksek kapasiteli üretim gücüne sahip makine parkurumuz, 2500 m2 kapalı entegre tesisimiz ile, Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde müşterilerimizin ekstrüzyon kalıbı ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Ekstrüzyon kalıbı oldukça titiz bir mühendislik ve Ar-Ge çalışmasının eseridir. İşte tam da bu noktada firmamızın nitelikli ve yılların birikimini üzerinde taşıyan mühendislik gücü ortaya çıkmaktadır.

AVE Kalıp olarak plastik ekstrüzyon sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Plastik kalıbını en doğru şekilde sıfır hata politikalarımız ile üretir, müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veririz.